English

NEWS

Registrace

Počítadlo

TOPlist

Weblight

www.weblight.cz

Friends of page

Facebook klubu

Berenica

O Berenice

Mým milostným životem prošlo několik žen. Malá hrstka a všechny si dobře pamatuji. Když tak uvažuji, řekl bych že 4 dívky ovlivnili můj takzvaně milostný život. Ale jako u mnoho dvojic hledání partnera je metodou pokus omyl a tak to vždy poměrně brzo skončilo. Dvě z nich jsou dosud mými kamarádkami a mám je moc rád, jsou to moudré ženy. Ale tato o které bych rád hovořil byla zdá se ta pravá. Berenica mi do života vstoupila opatrně, po špičkách, jakoby měla strach se dotknout křehké nádoby, Přijela s otcem se podívat na jeho přátele a seznámit se s nimi. Okamžitě jsme si začali rozumět. 

Tíhnu k Itálii a hlavně k Toskánsku už odmala, mám pocit, že jsem plodem této země. Andrea Bocelli jakoby mi mluvil z duše a ona byla také oním plodem. Krásná jako elfí princezna mne šeptavě poprosila o toaletu, to spojení mne tak dostalo, že jsem málem zapomněl, kde to místo je. Vztah s Berenicou se rozvinul a rozkvetl do rozměrů vesmíru a my věděli, že jsme si souzeni. Milovali jsme stejné věci a sebe navzájem, procházky a lumpačení. Vše se zdálo dokonalé. 

Pak ale přišla rána s čistého nebe, blížil se další společný víkend a my doma čekali na telefonát, že už je Berenica s otcem na letišti, kam pro ně máme jet. Pan Canino zavolal, ale o několik hodin dřív a plačtivě, těžko ze sebe soukal slova, nakonec dokázal vykoktat. "Berenica je mrtvá". Nedokázal jsem to pochopit, bral jsem to stále jako fór, nakonec mi všechno došlo. Opravdu byla mrtvá. Srdce se mi plnilo bolestí. Držel jsem v dlani náš zásnubní prsten, pak se hroutil na postel. Život umí být velmi nespravedlivý. 

Rozhodl jsem se zůstat věrný i přes tuto událost a Berenica bude vždy moje dívka a snoubenka. Vím, že se to asi těžko chápe lidem mimo náš okruh, ale moje srdce patří jí.

Berenica Canino

* 1990 +15. 01. 2010

****

Berenica měla moc ráda zpěv Kathy Kelly, proto přidávám její nejoblíbenější skladbu od Kelly Family:

 

A naše společná milovaná skladba