English

NEWS

Registrace

Počítadlo

TOPlist

Weblight

www.weblight.cz

Friends of page

Facebook klubu

Rozbory

Keltský horoskop

horoskopy.cz

Jilm - Ctižádostivý a oddaný

Postav se svým sebepochybám. Buď statečný! Není sporu, že nad nimi zvítězíš. Přitažlivý, klidný, pohodový. Ctižádostivý a pracovitý, tvořivý, s velkou životní silou a sexuální chutí. Své problémy dokáže před druhými dobře skrývat. Je rozhodný, šikovný a má smysl pro humor. Dokáže však být i pěkný despota. V lásce má rád navrch a nestrpí nesvobodu. Není jednoduchým partnerem pro život, díky své náročnosti, kterou má k sobě i ke druhým. Jilm vždy dokáže najít to správné řešení. Umí si otevřít cestu ke svobodě činem nebo rozhodnutím. Dělá to, co je mu vlastní. Lidé okolo něho to mnohdy nedokáží pochopit. V partnerství učí druhé jednat s rozvahou, stanovit si vyšší cíle, ale přitom nezabřednout do jednokolejnosti. Ví, co chce a jeho vztah naplňuje vášeň. Ve vztahu prožívá porozumění a odevzdání.

V partnerském vztahu se neboj projevit sám sebe, partner se tak vymaní ze zábran a bude moci osvobodit svoji osobnost.
Předvídavost a rozvaha Jilm často předurčuje do vedoucí funkce, jakoby pro ni byl přímo zrozený. Avšak opak je pravdou– Jilm je zvyklý klást na sebe poměrně vysoké nároky, a tak se někdy ve vedoucím postavení stává nepříjemně náročným až despotickým šéfem. Případně je alespoň šéfem velmi náročným, neboť u svých podřízených nestrpí žádné vady a chyby. Snad i pro svůj výběr spolupracovníků je velmi často úspěšný. Je rozhodný a šikovný.

Ve své práci nebo ve škole nasadí veškerou sílu, kterou vládne. Dobře překonává překážky a dokoná zdárně to, co je pro něho prospěšné. Jeho vnitřní síla dokáže nakazit tvořivostí i druhé, kteří se nemusí bát důvěřovat jeho schopnostem.